Wesprzyj naturalne predyspozycje młodego umysłu do łatwego przyswajania wiedzy! Spraw, by Twoja pociecha już teraz nabyła cenne umiejętności językowe, które ułatwią jej funkcjonowanie w dorosłym życiu.

Rozumiemy potrzeby małych odkrywców. Dlatego możesz zapisać na zajęcia zarówno malucha, który ukończył 3 latka, jak i starsze dziecko – w wieku przedszkolnym lub szkolnym. Twój mały bohater trafi do grupy z dziećmi na podobnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu zyska zaufanych kompanów do wspólnego zgłębiania tajemnic codzienności i nazywania rzeczy po… angielsku!
Nasz autorski program wspiera i rozwija sprawności językowe. I to wspiera solidnie! Podczas zajęć w ruch pójdą gry, kolorowe piłki, naklejki, tablica interaktywna… Każdy otrzyma też osobisty słowniczek z zestawem kolorowanek, by pamiętać na co dzień, jak barwnie można opisywać świat za pomocą języka obcego.
Co się liczy w życiu Twojego dziecka? Z pewnością dobra zabawa! Wiemy jednak, że równie ważny jest solidny, realny i mierzalny efekt. Dlatego stawiamy na sprawdzone metody nauczania, oparte na dużej ilości konwersacji, praktycznych ćwiczeń i powtórzeń. Zadajemy prace domowe oraz sprawdzamy poprawność ich wykonania, rozwijając systematyczność i zaangażowanie w pracę. Staramy się, by prace domowe nie były tylko szablonowym wypełnianiem luk w podręczniku. Podręcznik to tylko przewodnik w całorocznej pracy – reszta to kreatywność lektora i zaangażowanie ucznia.
Porządny proces uczenia się wymaga porządnego finału! Dlatego na zakończenie roku szkolnego przedszkolaki i dzieci starsze przygotują spektakularny występ, a każdy mały uczeń dostanie dyplom i miły upominek. Zobacz cennik