Nie od dziś wiadomo, że urodziny wymagają odpowiedniej oprawy. Tematyczne dekoracje, pasjonujące gry i zabawy oraz wyśmienity poczęstunek sprawią, że zarówno Twoja pociecha, jak i szacowni mali goście na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień. A ponieważ im człowiek młodszy, tym bardziej wymagający – przygotowaliśmy się porządnie.

Zobacz, jak wiele pomysłów  spośród motywów przewodnich Twój mały jubilat ma do wyboru:

 

 • MUSIC BIRTHDAY

Co dzieci lubią najbardziej? Ruch i muzykę! Dlatego uruchamiamy wielkie głośniki, puszczamy specjalnie przygotowaną na tę okazję playlistę i startujemy!

Będą spektakularne układy taneczne: solo, w parach, w grupach, parkietowe wywijańce  i inne szaleństwa pod wodzą animatora. Dodatkowo, wielbiciele popisów wokalnych sprawdzą się przy karaoke oraz w nastrojowym konkursie piosenki.

 • CRAFT BIRTHDAY

Masz w domu małego artystę? Wykorzysta jego wenę i zaproś wraz z przyjaciółmi do niezwykłej pracowni artystycznej, w której plastelina, modelina czy elementy biżuterii są rzeczą tak oczywistą, jak chmury na niebie.

Mali twórcy puszczą wodze fantazji  wśród stosów kredek, kolorowych bristoli i ołówków, wieńcząc dzieła brokatem, filcowymi ozdobami czy wstawkami z fizeliny. O komfort gości zadba natchniony animator, który jest pasjonatem origami, wycinanek i innych rzeczy, których nie umiemy sobie wyobrazić, dopóki nie powstaną.

 • GYM BIRTHDAY

Jeśli obcujesz z domorosłym sportowcem, który nie rozstaje się z piłką, a w wolnym czasie trenuje biegi, skoki i amatorskie zapasy, z pewnością ucieszy go impreza urodzinowa w klimacie fair play.

Energiczna rozgrzewka, liczne ćwiczenia, gry zespołowe, zręcznościowe wygibasy…  I oczywiście pełen energii instruktor, jasno tłumaczący reguły oraz dostosowujący poziom konkurencji do kondycji zawodników. Taki zestaw może oznaczać tylko jedno: to będą urodziny, o jakich inne gwiazdy sportu mogą tylko pomarzyć!

 • INTERACTIVE BIRTHDAY

Jeśli Twoja pociecha lepiej od Ciebie wie, jakie funkcje masz w smartfonie i fascynuje się nowinkami z wirtualnego świata, wybierz imprezę dedykowaną pasjonatom nowych technologii: urodziny interaktywne!

Będą wciągające rozgrywki na konsoli X-Box oraz liczne gry i zabawy edukacyjne z wykorzystaniem  interaktywnej  tablicy. Małych gości w stan zdumienia wprowadzą intrygujące ciekawostki technologiczne, skłaniając do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na niecodzienne pytania.

 • FROZEN BIRTHDAY

Twoje dziecko z filmografią Disneya jest za pan brat? To bardzo dobrze, bo na urodziny szykuje się  gratka dla prawdziwych księżniczek: spektakularne urodziny w towarzystwie postaci z Krainy Lodu!

„Mam tę moc!” zaśpiewają gromko mali goście wraz z Elsą, Anną i Olafem, we wnętrzu udekorowanym jak najprawdziwsze Arendelle. Potem będzie jeszcze lepiej: zaczną się iście baśniowe przygody, wyskoczą zagadki do rozwikłania, a scenariusz poprowadzi do wyjątkowego happy endu.

 • ENGLISH BIRTHDAY

Ladies and Gentlemen – witamy w raju małych poliglotów! To impreza, w trakcie której językiem przewodnim jest angielski.

Będą kolorowe karty obrazkowe, interaktywna tablica, śpiewanie uroczystych piosenek urodzinowych i wznoszenie toastów. O luźną atmosferę zadba trener językowy, który rozrusza gości, pokazując jak wygląda dobra zabawa na światową skalę!

JAK WYGLĄDA ORGANIZACJA URODZIN DLA DZIECI

 • Zapewniamy 2 sale: jedną – wyposażoną w naczynia, czajnik, kawę i herbatę dla rodziców oraz drugą, udekorowaną – dla dzieci, w której znajduje się duży stół z zastawą oraz przestrzeń do zabawy.
 • Urodziny trwają 2 lub 3 godziny.
 • Przez całą imprezę atrakcje dla dzieci zapewnia doświadczony i pełen pasji
 • Wszystkie zabawy dostosowane są do wieku uczestników.
 • Jubilat otrzymuje od gości pamiątkową laurkę ze zdjęciem.
 • Rodzice zapewniają: tort, poczęstunek dla dzieci oraz napoje.
 • Cena: 110 zł/godz.

Za dodatkową opłatą możesz zamówić zaproszenia dla gości z motywem przewodnim imprezy. Zobacz cennik