ZAPRASZAMY NA ZIMOWE WARSZTATY dla DZIECI

Kiedy?

13-17 lutego w godz. 8.00-16.00 (pierwszy tydzień ferii)

Dla kogo?

Dzieci w wieku 5-12 lat
Zapraszamy uczniów Eureki, a także uczniów z zewnątrz

Istnieje możliwość zapisów na pojedyncze dni

Zobacz galerię zdjęć z poprzednich lat

Nasza misja

Naszą misją jest sprawienie, że Twoje dziecko spędzi ciekawie czas, nie wyjeżdżając z Ostrowi, jednocześnie rozwinie swoje zainteresowania artystyczne, kulinarne, językowe, sportowe, a nawet chemiczne. Ponadto chcemy zapewnić naszym uczestnikom odpoczynek offline z mnóstwem niecodziennych atrakcji z dbałością o kontakt z językiem angielskim.

A może pod okiem naszych lektorów uzewnętrzni swój talent i rozwinie skrzydła?

Ferie zimowe w Eurece
to niezapomniana przygoda

little-kid-playing1

Ferie zimowe w Eurece dedykowane są dzieciom w wieku 5-12 lat, które lubią spędzać czas kreatywnie i aktywnie.

Z nami na pewno nie będzie nudno!

Zapraszamy uczniów Eureki, a także uczniów z zewnątrz
 

Co mamy w planach?

Program warsztatów

5 Dni wspaniałej przygody!

Kolorowe eksplozje

Pierwszy dzień warsztatów wprowadzi dzieci w świat magii i …chemii. Eksperymenty chemiczne w naszym szalonym laboratorium to czysta iluzja dla niewtajemniczonych!

Walentynkowe mydełka

Drugiego dnia warsztatów świętować będziemy uwielbiane przez dzieci Walentynki, zagramy w walentynkowy Escape Room, zrobimy woskowe i mydełkowe pięknie pachnące podarunki serduszkowe, a także wspólnie poszalajemy na walentynkowej dyskotece

Festiwal Czekolady

Trzeci dzień warsztatów to nie lada gratka dla miłośników kulinarnych eksperymentów i…. pysznych słodkości:) Efektem wspólnych eksperymentów będą pyszne czekoladowe cuda w każdej postaci

Wyjście na kręgle i bal karnawałowy

Podczas zimowiska nie może zabraknąć wycieczki na kręgle. Ponadto zorganizujemy prawdziwy konkurs plastyczny, zrobimy fotobudkę, zajęcia językowe z udziałem naszej żywej maskotki  Parrota, a na koniec potańczymy na prawdziwym balu karnawałowym z piniatą w roli głównej

Sensoryczno-plastyczna Kraina

Ostatniego dnia warsztatów zadbamy o sensoryczny rozwój naszych uczestników, wykonując uwielbiane przez nich masy plastyczne, a także poeksperymentujemy z lodem i pobudzimy wyobraźnię podczas warsztatów plastycznych. 

 

 

Co obejmuje koszt?

Koszt jednego dnia - 120zł

Koszt 5 dni - 490zł

Jak dojechać

Katarzyna SzatkowskaKatarzyna Szatkowska
12:45 30 Nov 21
Fantastyczne półkolonie w EURECE. Ogromne zaangażowanie pań. Zajęcia językowe na wysokim poziomie. Czas poza nimi wypełniony maksymalnie ciekawie i rozwijająco. Polecam.
Barbara KolosekBarbara Kolosek
11:35 13 Oct 21
Polecam półkolonie w Eurece. Moją 5letnia córka mimio, że była najmłodsza była zachwycona. A jak wiadomo uśmiech dziecka jest najważniejszy. Zajęcia były zróżnicowane, dopasowane do wieku, wszystko w bardzo miłej atmosferze.
Alicja DobrowolskaAlicja Dobrowolska
13:28 30 Aug 21
Serdecznie polecam EUREKĘ! Kadra nauczycielska niezwykle sympatyczna, lekcje prowadzone w małych grupach, właścicielka Pani Ania zawsze pomocna i wyrozumiała. Dziękujemy za stworzenie takiego miejsca w Ostrowi Mazowieckiej!
Olga KożuchowskaOlga Kożuchowska
18:11 29 Aug 21
Ciekawa forma zajęć. Przygotowały mnie do dobrze zdanego egzaminu. Profesjonalny kontakt z uczniami.
Oliwia DoboszOliwia Dobosz
20:50 25 Jun 21
Do szkoły językowej "Eureka" chodzę już 6 lat, przez ten czas poprawiłam się w języku angielskim jak i w niemieckim, poznałam bardzo dużo fajnych osób, wyniosłam więcej niż ze szkoły podstawowej, uczestniczyłam w różnych imprezach poza kursem, które również rozwijały angielski. Osoby prowadzące kursy bardzo fajnie tłumaczą oraz prowadzą, tak że każdy zrozumie i każdy się nauczy. Jeśli ktoś się zastanawia gdzie poprawić swój angielski czy niemiecki bardzo serdecznie zapraszam do Szkoły Języków Obcych "Eureka"!
js_loader