Picaro

 

Dlaczego Picaro?

Naszym priorytetem jest by kursy spełniały Państwa oczekiwania. Całoroczna praca musi więc dawać Radzicom możliwość monitorowania postępów Dziecka, a na zakończenie roku dać konkretny wynik.
Stało się to możliwe dzięki wprowadzeniu do oferty PICARO. Jest to wyjątkowy kurs, który powstał we współpracy z Cambridge English Language Assessment – międzynarodową organizacją świadczącą usługi w zakresie oceny znajomości języka angielskiego. Stworzony jest więc przez najlepszych światowych specjalistów w nauce języka angielskiego.
Picaro jest kursem, który oparty jest na poziomach Cambridge English Young Learners: Starters, Movers, Flyers.

Po zaliczeniu każdego z tych poziomów, Twoje dziecko gotowe będzie do ubiegania się o międzynarodowy certyfikat Cambridge English, potwierdzający znajomość języka angielskiego.

 

Picaro oczami Rodzica

– Moje dziecko uczęszcza na zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów, z którymi mam stały kontakt (otrzymuję regularnie maile z informacją o postępach dziecka)
– Mam stały dostęp do platformy z grami, dzięki czemu mogę śledzić postępy w nauce dziecka
– Gry Picaro online umożliwiają mi udostępnienie dziecku tylko wartościowych treści w internecie
– Na platformie widzę ilość spędzonych przez moje dziecko minut online. Dzięki temu mogę decydować, ile czasu moje dziecko spędzi w Internecie.
– Po zakończeniu kursu mogę być dumnym Rodzicem, gdy moja pociecha pomyślnie zda międzynarodowy egzamin i otrzyma certyfikat Cambridge English

Picaro oczami Dziecka

– Uczęszczam wraz z rówieśnikami na zajęcia, w czasie których świetnie się bawię, ucząc się tym samym języka angielskiego
– Poznaję zabawnych bohaterów Picaro i ich przygody, którzy pokazują mi, że świat języka angielskiego może być naprawdę fascynujący,
– Mam własny podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń, a lektorzy
– W domu gram w angażujące gry online, które utrwalają poznane w czasie zajęć wyrażenia i zwroty w języku angielskim,
– Po każdej grze zdobywam gwiazdki, a po ich zsumowaniu na zwycięzców czekają nagrody
– Po zakończeniu kursu jestem gotowy, aby przystąpić do międzynarodowego egzaminu Cambridge English