Zapraszamy na zimowe warsztaty dla dzieci

Nasza misja

Naszą misją jest sprawienie, że Twoje dziecko spędzi ciekawie czas, nie wyjeżdżając z Ostrowi, jednocześnie rozwinie swoje zainteresowania artystyczne, kulinarne, językowe, sportowe, a nawet chemiczne. Ponadto chcemy zapewnić naszym uczestnikom odpoczynek offline z mnóstwem niecodziennych atrakcji z dbałością o kontakt z językiem angielskim.

A może pod okiem naszych lektorów uzewnętrzni swój talent i rozwinie skrzydła?

Zimowe warsztaty w naszej szkole
to niezapomniana przygoda

Hands of adult and kid painting wooden deer in red
little-kid-playing1
dziewczynka na warsztaty

Warsztaty „Ferie zimowe z Eureką” dedykowane są dzieciom w wieku 5-12 lat, które lubią spędzać czas kreatywnie i aktywnie. Z nami na pewno nie będzie nudno!

Zapraszamy uczniów Eureki, a także uczniów z zewnątrz
 

Program warsztatów

5 Dni wspaniałej przygody!

Ekipa Super Produkcji

W pierwszym dniu nasi uczestnicy chwycą w dłoń materiały kreatywne, by stworzyć pamiątkę na długie lata – własnoręcznie ozdobiony kubek. Hitem dnia będzie zabawa z uwielbianym przez dzieci slimem – będziemy eksperymentować z konsystencją i kolorami!

Cukiernia kosmetyczna

Drugi dzień warsztatów wprowadzi nas w kolorowy świat pachnących kosmetyków do kąpieli do złudzenia przypominających słodycze, by w domu, po całym dniu wytężonej pracy, móc urządzić prawdziwe domowe SPA

Little Master Chef

Trzeci dzień warsztatów to nie lada gratka dla miłośników kulinarnych eksperymentów i…. pysznego jedzenia 🙂 Efektem wspólnych eksperymentów będą pyszne gofry, kolorowe kanapki, a nawet śliczne pralinki własnej roboty!

Zwinne bystrzaki z jednej paki

Podczas zimowych warsztatów nie może zabraknąć ruchu i aktywności sportowych. Wybierzemy się razem na kręgle i pokonamy tor przeszkód Ninja Warrior!

Kolorowe eksplozje

Ostatni  dzień warsztatów wprowadzi dzieci w świat magii i …chemii. Eksperymenty chemiczne w naszym szalonym laboratorium to czysta iluzja dla niewtajemniczonych!

 

Warsztaty będą odbywały się w naszej szkole, gdzie dysponujemy:

Co obejmuje koszt?

Koszt pojedynczego warsztatu - 150zł

Koszt 5 dniowych warsztatów - 600zł

Jak dojechać

Katarzyna SzatkowskaKatarzyna Szatkowska
12:45 30 Nov 21
Fantastyczne półkolonie w EURECE. Ogromne zaangażowanie pań. Zajęcia językowe na wysokim poziomie. Czas poza nimi wypełniony maksymalnie ciekawie i rozwijająco. Polecam.
Barbara KolosekBarbara Kolosek
11:35 13 Oct 21
Polecam półkolonie w Eurece. Moją 5letnia córka mimio, że była najmłodsza była zachwycona. A jak wiadomo uśmiech dziecka jest najważniejszy. Zajęcia były zróżnicowane, dopasowane do wieku, wszystko w bardzo miłej atmosferze.
Alicja DobrowolskaAlicja Dobrowolska
13:28 30 Aug 21
Serdecznie polecam EUREKĘ! Kadra nauczycielska niezwykle sympatyczna, lekcje prowadzone w małych grupach, właścicielka Pani Ania zawsze pomocna i wyrozumiała. Dziękujemy za stworzenie takiego miejsca w Ostrowi Mazowieckiej!
Olga KożuchowskaOlga Kożuchowska
18:11 29 Aug 21
Ciekawa forma zajęć. Przygotowały mnie do dobrze zdanego egzaminu. Profesjonalny kontakt z uczniami.
Oliwia DoboszOliwia Dobosz
20:50 25 Jun 21
Do szkoły językowej "Eureka" chodzę już 6 lat, przez ten czas poprawiłam się w języku angielskim jak i w niemieckim, poznałam bardzo dużo fajnych osób, wyniosłam więcej niż ze szkoły podstawowej, uczestniczyłam w różnych imprezach poza kursem, które również rozwijały angielski. Osoby prowadzące kursy bardzo fajnie tłumaczą oraz prowadzą, tak że każdy zrozumie i każdy się nauczy. Jeśli ktoś się zastanawia gdzie poprawić swój angielski czy niemiecki bardzo serdecznie zapraszam do Szkoły Języków Obcych "Eureka"!
js_loader