Kursy językowe dla dzieci 3-6 lat

 

 

Wspieraj naturalne predyspozycje dziecięcego umysłu do łatwego przyswajania wiedzy! Spraw, by Twoja pociecha jak najwcześniej nabyła cenne umiejętności językowe, które ułatwią jej dalszą naukę angielskiego i funkcjonowanie w dorosłym życiu.

Doskonale wiemy, czego potrzebują wszyscy mali odkrywcy. Na Nasze zajęcia języka angielskiego dla dzieci zapraszamy zarówno malucha, który ukończył 3 latka, jak i starszaka w wieku przedszkolnym.

Twój mały bohater trafi do grupy z dziećmi na podobnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu zyska zaufanych kompanów do wspólnego zgłębiania tajemnic codzienności i nazywania rzeczy po… angielsku!

 

 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło Nam zrozumieć, co w nauce języka angielskiego jest priorytetem dla rodziców, a co przynosi najlepsze efekty dla dzieci. Aby nasze kursy spełniały Państwa oczekiwania, a tym samym dawały mierzalny efekt całorocznej pracy, wprowadziliśmy do oferty kurs PICARO, który powstał we współpracy z Cambridge English Language Assessment – międzynarodową organizacją świadczącą usługi w zakresie oceny znajomości języka angielskiego. Jesteśmy jedyną szkołą w Ostrowi Mazowieckiej, która pracuje z Picaro
Pierwszy poziom kursu dedykowany jest dla dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie czytać i pisać. Picaro poprzez gry, kolorowanki, piosenki, interaktywne maty, kolorowe szarfy, piłki i przeróżne aktywności wprowadza w świat języka obcego. Stała obecność elementów zabawy sprawia, że dla Maluchów nauka języka angielskiego staje się prawdziwą przygodą!
Nasi lektorzy rozumieją naturalne potrzeby dziecka, więc nuda i rozkojarzenie nie mają wstępu za próg naszej szkoły! Dbają by nauka języka angielskiego kojarzyła się z zabawą i uśmiechem. Nie chcą być tylko szkolnymi nauczycielami, a towarzyszami w niezwykłej przygodzie odkrywania tego co w angielskim najlepsze!
Tak niezwykły proces uczenia się wymaga wielkiego finału! Dlatego na zakończenie roku szkolnego przedszkolaki i dzieci starsze przygotują spektakularny występ, a każdy mały uczeń dostanie dyplom i miły upominek. A po wakacjach? Czas na powrót do swoich przyjaciół, by odkrywać kolejne językowe niezwykłości!

Więcej o kursie Picaro poczytasz tutaj

Co otrzymujesz podczas kursu

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy,
a my oddzwonimy do Ciebie
najszybciej jak to możliwe

lub

Skontaktuj się z nami
telefonicznie lub
przyjdź i poznaj nas osobiście

Chcesz sprawdzić nasze kursy?

Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną, a Twoje
dziecko sprawdzi nasze zajęcia

Q&A​

Picaro to innowacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-12 lat z interaktywnymi grami online i materiałami edukacyjnymi stworzonymi we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w języku angielskim. Picaro jest kursem j. angielskiego dla dzieci w 50 krajach na całym świecie.

Picaro wykorzystuje Blended learning – łączy nauczanie stacjonarne z nauczaniem online. Podczas zajęć z nauczycielem dzieci uczą się j. angielskiego naturalnie, metodą spirali poprzez powtarzanie i utrwalanie materiału na wiele sposobów. Nauczyciel wykorzystuje ruch, karty obrazkowe, gry,  zabawy, piosenki, historyjki i wiele innych materiałów dostosowanych do wieku dzieci. W domu dzieci mają dostęp do indywidualnego konta z kursem online w postaci gier.

W roku szkolnym dzieci otrzymują dwa podręczniki, dwa zeszyty ćwiczeń, dostęp do dwóch planet online z grami, które odzwierciedlają treść materiału realizowanego w podręcznikach, paszport językowy i worek. Na koniec roku szkolnego uczniowie otrzymują dyplomy.

Kurs j. angielskiego Picaro przygotowuje dzieci do międzynarodowych egzaminów Cambridge YLE: Starters, Movers i Flyers/KET. Egzaminy te przeznaczone są dla dzieci od 7 roku życia. Picaro rozwija wszystkie kompetencje językowe z naciskiem na komunikację. W Polsce pierwszy egzamin ustny z angielskiego to egzamin maturalny (!). Każdy egzamin Cambridge oprócz części pisemnej składa się z części ustnej. Z Picaro rodzic ma pewność, że praktyczna komunikacja w j. angielskim jest celem i priorytetem zajęć językowych.

Aplikacja Picaro English może być używana na tablecie lub telefonie, można także zainstalować Picaro na komputerze.

Tak, bardzo mocno stawiamy na autonomiczny rozwój dziecka. Dzieci mają zadawane prace domowe, które potrafią wykonać samodzielnie.

Tak, nauczyciel korzysta z tablicy multimedialnej lub monitora interaktywnego z całą grupą. Zazwyczaj są to 3 nowe gry, wprowadzające nowy materiał. Pozostały czas na zajęciach jest wykorzystywany na interakcję dzieci z nauczycielem. Do takich samych gier dziecko ma dostęp w domu.

Gry Picaro są bardzo krótkie, dzieci spędzają przy nich kilka minut. Nauczyciel ma wgląd w czasie rzeczywistym w postępy w kursie online dziecka.