Kursy językowe dla dzieci 7-12 lat

Bez względu na to, czy planujesz dopiero zacząć naukę w naszej szkole, czy znamy się już dobrze – gwarantujemy, że zadbamy byś już po kilku zajęciach mógł poczuć się swobodnie. Odpowiednia atmosfera to podstawa efektywnej nauki!
Eureka School to miejsce w Ostrowi Mazowieckiej, w którym możesz z pełnym wsparciem przygotować się do egzaminów językowych. Jesteśmy również specjalistami w przygotowaniu do praktycznego korzystania z języka angielskiego : swobodna komunikacja nawet z rodowitymi użytkownikami języka to dla Nas nie problem. Nasi lektorzy wielokrotnie szlifowali swoje umiejętności za granicą!
Znajdowanie szukanych informacji w Internecie, rozumienie tekstów, filmów i piosenek, rozmawianie z przedstawicielami innych narodowości – to podstawowe umiejętności, których chcemy Cię nauczyć.

Co najpierw?

Przede wszystkim wypełnisz test poziomujący, który zadecyduje o tym do jakiej grupy trafisz. Zależy Nam, by Twoi nowi koledzy i koleżanki mieli takie same cele i motywacje jak Ty.
W każdej grupie jest maksymalnie 8 uczestników. Będzie więc szansa, by już po kilku spotkaniach ramię w ramię móc poznawać świat języka angielskiego.

Jak będą wyglądać zajęcia?

Angażujące i nowatorskie pomysły lektorów, w oparciu o kompleksowy kurs PICARO to między innymi:

To wszystko w trakcie spotkań 2×45 min, lub 1×60 min w tygodniu!

Co otrzymujesz podczas kursu

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy,
a my oddzwonimy do Ciebie
najszybciej jak to możliwe

lub

Skontaktuj się z nami
telefonicznie lub
przyjdź i poznaj nas osobiście

Chcesz sprawdzić nasze kursy?

Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną, a Twoje
dziecko sprawdzi nasze zajęcia

Q&A​

Picaro to innowacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-12 lat z interaktywnymi grami online i materiałami edukacyjnymi stworzonymi we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w języku angielskim. Picaro jest kursem j. angielskiego dla dzieci w 50 krajach na całym świecie.

Picaro wykorzystuje Blended learning – łączy nauczanie stacjonarne z nauczaniem online. Podczas zajęć z nauczycielem dzieci uczą się j. angielskiego naturalnie, metodą spirali poprzez powtarzanie i utrwalanie materiału na wiele sposobów. Nauczyciel wykorzystuje ruch, karty obrazkowe, gry,  zabawy, piosenki, historyjki i wiele innych materiałów dostosowanych do wieku dzieci. W domu dzieci mają dostęp do indywidualnego konta z kursem online w postaci gier.

W roku szkolnym dzieci otrzymują dwa podręczniki, dwa zeszyty ćwiczeń, dostęp do dwóch planet online z grami, które odzwierciedlają treść materiału realizowanego w podręcznikach, paszport językowy i worek. Na koniec roku szkolnego uczniowie otrzymują dyplomy.

Kurs j. angielskiego Picaro przygotowuje dzieci do międzynarodowych egzaminów Cambridge YLE: Starters, Movers i Flyers/KET. Egzaminy te przeznaczone są dla dzieci od 7 roku życia. Picaro rozwija wszystkie kompetencje językowe z naciskiem na komunikację. W Polsce pierwszy egzamin ustny z angielskiego to egzamin maturalny (!). Każdy egzamin Cambridge oprócz części pisemnej składa się z części ustnej. Z Picaro rodzic ma pewność, że praktyczna komunikacja w j. angielskim jest celem i priorytetem zajęć językowych.

Aplikacja Picaro English może być używana na tablecie lub telefonie, można także zainstalować Picaro na komputerze.

Tak, bardzo mocno stawiamy na autonomiczny rozwój dziecka. Dzieci mają zadawane prace domowe, które potrafią wykonać samodzielnie.

Tak, nauczyciel korzysta z tablicy multimedialnej lub monitora interaktywnego z całą grupą. Zazwyczaj są to 3 nowe gry, wprowadzające nowy materiał. Pozostały czas na zajęciach jest wykorzystywany na interakcję dzieci z nauczycielem. Do takich samych gier dziecko ma dostęp w domu.

Gry Picaro są bardzo krótkie, dzieci spędzają przy nich kilka minut. Nauczyciel ma wgląd w czasie rzeczywistym w postępy w kursie online dziecka.