Obozy językowe

Obozy językowe dla dzieci i młodzieży w Polsce i za granicą 

Baw się. Ucz. Poznawaj!

Wakacje to dobry czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Obozy językowe dają możliwość nauki pod okiem native speakerów w przyjemnej atmosferze, z wykorzystaniem innych metod, niż na co dzień w szkole. Na obozach i koloniach w Polsce można z powodzeniem kształtować swój talent, trenować umysł i rozwijać kreatywność.

Oferujemy też ciekawe obozy tematyczne, gdzie rozwiniesz swoją kreatywność i będziesz robić to co lubisz. Obozy i kolonie dla dzieci  w każdym wieku są wartościową formą spędzania wolnego czasu. Nie ma to jak rówieśnicy o podobnych zainteresowaniach, zgrana kadra i program pełen przygód! Wyjazd nad morze, w góry czy na Mazury – wszędzie można się dobrze bawić!

Zagraniczne obozy młodzieżowe to wspaniała przygoda, odpoczynek po całym roku szkolnym, a także możliwość poznania wielu bardzo ciekawych miejsc – zabytków, historii i kultury innych krajów.

Zapraszamy Was do wyboru obozów letnich, które mogą okazać się niezapomnianymi wakacjami na całe życie i pozostawić wspaniałe przyjaźnie na wiele lat 🙂 Jadąc na zagraniczny obóz młodzieżowy odnajdziecie to, co najlepsze podczas wakacji: zwiedzanie niezwykłych miejsc, do tej pory znanych tylko z filmów i książek, wypoczynek nad morzem, zabawę w największych parkach rozrywki w Europie. Na naszych obozach korzystamy ze sprawdzonych programów, które udoskonalamy z roku na rok, bazując na opiniach uczestników. Doświadczona i profesjonalna kadra to w większości nauczyciele, którzy mają doskonały kontakt z młodzieżą. Zwiedzanie oraz naukę angielskiego na wyjazdach językowych realizujemy zawsze w atrakcyjnej formie. Na obozach pojawiają się takie elementy jak konkursy, gry miejskie, inne zadania do zrealizowania indywidualnie lub w grupach. Przywiązujemy uwagę do tego, aby pobyt na obozie nie był tylko odpoczynkiem i zabawą, ale również okazją do uzupełnienia swojej wiedzy i rozwijania zainteresowań. Staramy się, aby ten krótki czas wykorzystać do maksimum i pokazać młodzieży jak najwięcej.

Wyjazdy na obozy młodzieżowe realizujemy we współpracy z biurem podróży ATAS – liderem  językowej turystyki młodzieżowej, które działa z powodzeniem już ponad 30 lat. Propozycje wyjazdów turystyczno-wypoczynkowych kierujemy do ambitnej młodzieży, która jest ciekawa świata i ma w sobie pasję podróżnika. Grupy wracają z wakacji pełne pozytywnej energii i często już myślą o wyjeździe na kolejny rok.

Aby zarezerwować miejsce na obozie, skontaktuj się z nami

BONUSDOŁĄCZ DO NASZEGO KURSU! Przy podpisaniu umowy rezerwacji obozu, otrzymujesz 50% rabatu na pierwszy miesiąc kursu językowego w Eurece. Z ofertą kursów zapoznasz się tutaj