Kursy językowe dla młodzieży 13-19 lat

Czeka na Ciebie egzamin ósmoklasisty, matura? Planujesz zdać egzamin certyfikacyjny z języka angielskiego? A może marzysz o wyjeździe za granicę i zastanawiasz się, czy Twoje umiejętności praktyczne są wystarczające do swobodnej komunikacji?
Bez względu na to jaki masz cel, gwarantujemy, że jesteśmy w stanie pomóc Ci go osiągnąć.
Nasi lektorzy pomogą uporządkować wiedzę i solidnie przygotować się na zwycięstwo! Grupa do której trafisz, będzie miała maksymalnie 8 uczestników. Obecność osób, mających podobny cel edukacyjny, korzystnie wpłynie na Twoją naukę – będzie działać motywująco! Kameralność grup sprawia, że lektor jest w stanie poświęcić każdemu uczniowi, dokładnie tyle czasu i uwagi, ile jest mu potrzebne. Zapomnij o prywatnych korepetycjach i zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, które czyni z Nas profesjonalistami.
W trakcie intensywnych spotkań 1 lub 2 razy w tygodniu, rozwiniesz sprawność językową związaną ze słuchaniem, pisaniem i czytaniem. Przypomnisz sobie gramatykę i słownictwo, w oparciu o działy tematyczne zawarte w podstawie programowej. Wykorzystamy wiedzę, którą powinieneś posiadać po lekcjach języka angielskiego w swojej szkole i wyniesiemy ją na dużo wyższy poziom! Systematycznie będziesz wypełniać również próbne arkusze egzaminacyjne, analizować popełnione błędy i… zmieniać odpowiedzi na lepsze!
A gdy już uda Ci się świetnie zaliczyć wyczekiwany egzamin, kurs wejdzie w tryb konwersacyjny – będziemy już tylko mówić! Z Nami przełamiesz barierę językową, przećwiczysz rozmowy charakterystyczne dla naturalnych sytuacji życiowych, popracujesz nad prawidłową wymową i płynnością wypowiedzi. A to wszystko pod opieką lektora, który swoje umiejętności językowe wielokrotnie sprawdzał w rozmowach z obcokrajowcami. Przyjdź i znajdź w naszej szkole to, czego potrzebujesz, by język angielski stał się Twoim drugim językiem!

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy,
a my oddzwonimy do Ciebie
najszybciej jak to możliwe

lub

Skontaktuj się z nami
telefonicznie lub
przyjdź i poznaj nas osobiście

Chcesz sprawdzić nasze kursy?

Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną, a Twoje
dziecko sprawdzi nasze zajęcia